TOPGEOSYS servis tip PROVÁDÍTE SERVISNÍ KONTROLY? 3/2/2014, 15:00
Elektronická totální stanice je geodetický přístroj u kterého se předpokládá dlouhodobě stabilní provoz při zachování velmi vysokých parametrů přesnosti prakticky za všech klimatických podmínek, které dlouhodobě snese člověk.... Celý článek ZDE.
topcon v lese test GNSS TOPCON V LESE 11/1/2014, 8:00
V poslední době se diskutuje o téměř neomezených možnostech nových GNSS technologií. Vzali jsme za slovo informace o jedinečnosti  konkurenčních GNSS technologií a provedli jsme test. Test měl potvrdit nebo vyvrátit .... Celý článek ZDE.
Geodézie ve stavebnictní 2014 25/4/2014, 8:30
24. dubna jsme se zúčastnili konference GEODÉZIE VE STAVEBNICTVÍ A PRŮMYSLU, konané každoročně při příležitosti stavebního veletrhu v Brně. Na firemní prezentaci jsme představili unikátní přístroj SOKKIA GYRO STATION určený pro usměrňovací měření v dolech, štolách a tunelech. Na konferenci jsme krátce prezentovali nové technologie TOPCON SOKKIA.
Geo Experience 2014 Geo Xperience 2014 14/4/2014, 8:00
Každoroční školení všech evropských prodejců TOPCON SOKKIA se letos konalo ve dnech 8. až 11. dubna v krásném prostřední hotelu Dolce CampoReal v Lisabonu. Měli jsme možnost se seznámit s novými produkty určenými pro nově vznikající oblast BIM a pro hromadný sběr dat, jako například  mobilní mapování, letecké snímkování a laserové skenování.
INGEO 2014 INGEO 2014 4/4/2014, 8:00
Dne 3. dubna jsme se zúčastnili šesté mezinárodní konference inženýrské geodézie INGEO 2014 pořádané v Praze na Masarykově koleji ČVUT. Na souběžně konané firemní výstavě jsme účastníkům konference předvedli nejpřesnější totální stanici na trhu SOKKIA NET05 a nejmenší laserový skener FARO.
100% ochrana topcon sokkia 100% OCHRANA TOTÁLNÍCH STANIC 7/2/2014, 8:00
Připravili jsme nabídku nových řad totálních stanic TOPCON OS a DS / SOKKIA FX a DX se speciálním balíčkem „100% OCHRANA“. Balíček obsahuje služby, které chrání totální stanici v případě neúmyslného poškození vlivem pádu a vlivem živelných pohrom, dále chrání vlastníka před mimořádnými náklady v případě oprav poruch přístroje. Více informací ZDE.
49. GEODETICKÉ INFORMAČNÍ DNY 19/2/2014, 12:00
Dne 19. února jsme se zúčastnili tohoto tradičního setkání pořádaného Spolkem zeměměřičů Brno, pořádaného v hotelu Avanti v Brně. Na setkání jsme se kromě firemní výstavy také prezentovali přednáškou na téma "Nové technologie TOPCON SOKKIA".
TOPCON SOKKIA - výstava TOPGEOSYS GPS SEMINÁŘ V BRNĚ NA VUT FAST 7/2/2014, 14:00
Dne 6. února jsme se zúčastnili každoročního semináře DRUŽICOVÉ METODY V GEODÉZII A KATASTRU pořádané Ústavem geodézie na Vysokém učení technickém v Brně. Na souběžně konané firemní výstavě jsme účastníkům semináře předvedli poslední novinky v GNSS a Hybridních technologiích japonské firmy TOPCON SOKKIA.
Topcon Sokkia v Praze EVROPŠTÍ PRODEJCI TOPCON V PRAZE 4/1/2014, 9:30
Ve dnech 16. a 17. ledna jsme se zúčastnili společného setkání představitelů evropských prodejců a managementu Topcon Europe a TPS America, které se letos konalo v Praze, v hotelu Century Old Town. Společně s dalšími 90 účastníky jsme byli seznámeni s dlouhodobou vizí dalšího vývoje přístrojového a programového vybavení firmy TOPCON, s výsledky prodeje a společnými marketingovými a odbornými akcemi v Evropě. K úspěchu jednání rovněž přispěla i vynikající atmosféra historické Prahy, která zanechala ve všech účastnících mimořádný dojem.
Topgeosys Praha PRAŽSKÁ POBOČKA TOPGEOSYS s.r.o. 1/11/2013, 8:15
Dnes byla otevřená pobočka společnosti TOPGEOSYS s.r.o. v Praze - Letňanech. Nově otevřená kancelář bude poskytovat služby v oblasti prodeje a základního servisu pro geodetické a stavební přístroje TOPCON SOKKIA. Kancelář byla vybrána s ohledem na snadnou dostupnost a bezproblémové parkování. Kontakt na pražskou pobočku najdete ZDE.
Topcon DS, Sokkia DX NOVÉ MOTORIZOVANÉ TOTÁLNÍ STANICE 17/10/2013, 8:45
Topcon Corporation přichází na český trh se zcela novou řadou totálních stanic TOPCON DS / SOKKIA DX. Motorizované, bezhranolové totální stanice jsou vybaveny unikátní funkcí automatického cílení, která najde a automaticky zacílí na střed hranolu prakticky za jakýchkoliv podmínek. Více informací ZDE.
Topgeosys Brno NOVÉ SÍDLO FIRMY TOPGEOSYS s.r.o. 1/8/2013, 8:00
S potěšením sdělujeme všem našim zákazníkům, že společnost TOPGEOSYS s.r.o. zahájila svoji činnost v novém sídle. V nových prostorách společnosti se nachází kanceláře pro obchodníky, servis a skladové prostory. Kanceláře byly vybrány s ohledem na snadnou dostupnost ze všech hlavních směrů od D1 a D2. Kontakt na sídlo firmy najdete ZDE.
servis topcon sokkia 4 LETÁ ZÁRUKA TOTÁLNÍCH STANIC 1/8/2013, 7:45
Totální stanice se 4 letou zárukou? Pouze TOPGEOSYS s.r.o. vám jako první na českém trhu nabízí k totálním stanicím TOPCON SOKKIA 4 letou zárukou. Investujte do kvality a po dobu 4 let se nemusíte obávat neočekávaných dodatečných nákladů spojených s případnou opravou. Více informací ZDE.