TOPCON UNIVERZITY

TOPCON Univerzita se věnuje vzdělávání uživatelů TOPCON a SOKKIA, smluvních prodejců a ostatních zájemců. Slogan "Produktivita podporovaná vzděláváním"  ilustruje zásadní poslání TOPCON Univerzity - poskytovat školení a instruktáže tak, aby každý získal co nejvíce informací o přístrojích a technologiích  TOPCON a SOKKIA, se kterými každodenně  pracuje. Současná vysoká technologická úroveň geodetických přístrojů a programů nabízí uživatelům mimořádné možnosti při zvyšování kvality a produktivity geodetických prací. Vysoké pracovní vytížení terénních a vedoucích pracovníků však neposkytuje čas na detailní studium manuálů,  odborné literatury, přístrojů a programů. Ty jsou mnohdy využívány pouze ve svých základních funkcích.

 TOPCON Univerzity
 

Aktuální školení   
Školení a instruktáže TOPCON Univerzity budou poskytovat přehledné a detailní informace o funkcích přístrojů a programů. Hlavně budou zaměřeny na funkce, které nejsou běžně využívány, ale mohou mít mimořádný vliv při zvyšování produktivity geodetických prací.

Školení se budou pořádat ve skupinách maximálně 10 účastníků, budou trvat 4 až 5 hodin.

MÍSTA KONÁNÍ PROGRAMU:
  • Praha
  • Brno
  • Ostrava

     PROGRAM 2 015                                  REGISTRACE

        
        topcon university tipy
        topcon magnet
TIPY - Magnet Field  
Připravili jsme pro vás užitečné tipy pro program Magnet Field určený pro ovládání totálních stanic (on board) a GNSS přijímačů.

     TIPY KE ST  AŽENÍ