Servis - kvalita  Servis - co opravíme    Servis - kalibrace  
Autorizovaný servis Topcon Sokkia

Úspěch a profesionalita podnikání v oboru zeměměřictví a stavebnictví je jednoznačně podmíněna kvalitou a spolehlivostí přístrojového vybavení pro určování polohy. Společnost TOPGEOSYS s.r.o. jako dovozce geodetických a stavebních přístrojů japonské firmy TOPCON CORPORATION považuje za svoji povinnost poskytovat svým zákazníkům podporu a servis všech přístrojů značky TOPCON a SOKKIA. Garantovat tak maximální využití Vaší investice po celou dobu životnosti přístrojů.

Kvalita našeho servisu vychází z 20-ti letých zkušeností našich servisních techniků a jejich velmi těsných kontaktů se servisními specialisty v evropském zastoupení  Topcon a Sokkia v Holandsku. Servisní pracovníci absolvují školení na opravy a justáže všech přístrojů uváděných na náš trh. Oprávnění k vykonávání záručních i pozáručních oprav přístrojů značky Topcon a Sokkia je potvrzeno vydáním certifikátu výrobce.

Pro provádění oprav a údržby přístrojů je servisní pracoviště vybaveno originálními přípravky a technologiemi získanými od výrobce.  Patří mezi ně optická kolimátorová lavice pro přesné seřízení os totálních stanic a teodolitů, CCD kamery pro seřízení dálkoměrů, a další seřizovací a diagnostické přípravky.

autorizovaný servis Topcon a SokkiaPři opravách se používají pouze originální náhradní díly a servisní manuály dodávané výrobcem.

Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitě prováděných oprav byl náš servis zahrnut do sítě pracovišť oprávněných provádět záruční opravy, které jsou přímo hrazeny výrobcem.